Ivaizdine nuotrauka
Skvero namai

Atokiau nuo gatvių šurmulio, apsupti brandžių medžių, statomi estetiška ir solidžia architektūra išsiskiriantys namai, kuriuose vyraujanti žalio skvero ramybė puikiai dera su aktyviu Naujamiesčio gyvenimu.

 

Šiandien Naujamiesčio vardas labiau nei bet kada atitinka savo prasmę – jis vis sparčiau atsinaujina, keičiasi ir modernėja. Skvero namai – galimybė atrasti harmoningą miesto gyvenimą pačiame jo centre.

Ivaizdine nuotrauka
ikonele
Architektūra
nuotrauka
Suprojektuoti modernūs namai, išsiskiriantys estetiška architektūra ir prabangia, nesenstančia klinkerio išorės apdaila.
ikonele
Kokybė
nuotrauka
Pastatų A+ energinė klasė, naudojamos aukščiausios kokybės žmogui ir gamtai draugiškos medžiagos, komfortiškas ekonomiškas grindinis šildymas užtikrins mažus būsto išlaikymo kaštus.
ikonele
Sprendimai
nuotrauka
Pro langus iki grindų, iš balkonų ir erdvių terasų, kurie suprojektuoti visuose butuose, matysite vaizdą į ramų vidinį kiemą ar greta esantį S. Konarskio skverą.
ikonele
Saugumas
nuotrauka
Saugią ir ramią namų aplinką užtikrins video domofonai prie įėjimų į teritoriją ir tai, kad turėsite nedaug kaimynų.
ikonele
Namų aplinka
nuotrauka
Peržengę kiemo vartų slenkstį pateksite į uždarą, sutvarkytą, žalią aplinką. Čia įrengiami pasivaikščiojimo takai, kuriuos lydės gėlynai, vaikų žaidimų ar sporto aikštelės, suoliukai.
ikonele
PILNA APDAILA
nuotrauka
Namai, į kuriuos gera grįžti. Taupydami Jūsų laiką ir pinigus, kartu su patikimais partneriais BŪSTO VIZIJA paruošėme apdailos „medium“ ir „premium“ pasiūlymus. Palikite rūpesčius profesionalams, kurie padės sukurti stilingus namus.

Pilnos apdailos pasiūlymai: